Za każdą firmą oraz marką odnoszącą sukces kryje się pewna unikalna historia. Bonlao jest tutaj po to, aby odkryć tę historię w Twojej firmie, produktach i usługach oraz przekazać ją w wyjątkowej formie.

Branding
Branding
Branding, a w szczególności projektowanie identyfikacji wizualnej, tj. logo, druków akcydensowych (katalogów, wizytówek, prospektów, plakatów), opakowań czy oznaczeń w punktach sprzedaży, stanowi jedną z najważniejszych dziedzin działalności Bonlao. Projekt logo, druków firmowych i strony internetowej to najpopularniejsze zlecenie w naszej Agencji.
Projekty graficzne
Okazjonalne projekty graficzne występują w każdej firmie. Druki okolicznościowe, bannery, plakaty, zmiany w obecnych materiałach czy aktualizacja oferty bardzo często wymagają pilnego zlecenia dla grafika komputerowego. Dzięki współpracy z Bonlao Twoja firma może liczyć na stały i szybki dostęp do rzetelnych projektantów.
Reklama
Reklama
Reklama w Internecie oraz pozostałych mediach jest polem do popisu dla naszej Agencji. Certyfikowani specjaliści Google prowadzą kampanie AdWords stanowiące podstawową siłę marketingową dla naszych Klientów, skutecznie optymalizując koszty sprzedaży. Kreatywni graficy i copywriterzy tworzą z wyczuciem kreacje na potrzeby kampanii od branży gastronomicznej po dobra luksusowe.
Copywriting
Kiedy obraz potrafi wyrazić więcej, niż tysiąc słów, jedno słowo może całkowicie odmienić znaczenie każdego obrazu. Copywriterzy Bonlao są profesjonalistami piszącymi teksty zarówno na potrzeby firm small-business, jak i najlepszych i nagradzanych kampanii reklamowych. Znamy zasady pisowni i wiemy doskonale, jak je łamać. A co najważniejsze – nasze teksty sprzedają.
Strony internetowe
Strony internetowe
Strona internetowa projektowana przez Bonlao to zarazem wizytówka firmy, jak i profesjonalne narzędzie marketingowo-sprzedażowe. Jest przystosowana do wyświetlania na smartfonach, tabletach oraz wyświetlaczach „Retina display”. Ponadto, strona jest od początku zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek oraz posiada wygodny system zarządzania treścią. Jednak przede wszystkim wygląda i działa świetnie!
Fotografia reklamowa
Fotografia reklamowa oraz fotografia produktów (packshot) to usługi, które przestały być zarezerwowane wyłącznie dla największych firm. Fotografowie Bonlao realizują na najwyższym poziomie studyjne sesje zdjęciowe, w tym sesje produktów do sklepów internetowych, fotografię reklamową oraz sesje postaci (np. zespołu firmowego).