SAVICKI jest marką rodzinnej firmy jubilerskiej, która rozpoczęła swoją działalność w 1976 r. Już blisko 40 lat towarzyszy swoim Klientom w najważniejszych chwilach ich życia. Jest to nieprzerwany proces zdobywania doświadczeń i ciągłych zmian. Ich aktualnym owocem jest powstanie jubilerskiego sklepu internetowego www.savicki.pl, mogącego poszczycić się jedną z najbogatszych ofert biżuterii w Polsce.

Nasza praca polegała na zaprojektowaniu licznych elementów identyfikacji wizualnej marki SAVICKI (w tym także materiałów POS – używanych w celu identyfikacji punktów sprzedaży), kreacji reklamowych (w tym z udziałem polskiej aktorki filmowej i teatralnej Magdaleny Różczki), zaprojektowaniu i wykonaniu sklepu internetowego oraz realizacji licznych sesji fotograficznych biżuterii wraz z retuszem, obejmujących zarówno zdjęcia sprzedażowe pod kątem sklepu internetowego, jak i reklamowe.

  • Klient: SAVICKI – Jubilerski Sklep Internetowy
  • Zakres projektu: Identyfikacja wizualna, Sklep internetowy, Fotografia reklamowa, Packshot (fotografia produktów), Kreacja reklamowa, Copywriting, Projekty graficzne
  • Data: 2011 – 2014
Zobacz inne Case Study