Indywidualna konsultacja marketingowa

Dobre przygotowanie to podstawa

Strategia marketingowa jest dla firmy jak strategia gry dla sportowca. Musi wiedzieć jak grać, by wygrywać. Ale jaką obrać strategię?

Biznes, tak jak sport, wymaga ciągłego doskonalenia się i przygotowań. Najlepsze drużyny futbolowe, bokserzy czy tenisiści słyną z osiąganych sukcesów. W rzeczywistości jednak sukcesy stanowią zaledwie ułamek ich kariery. Wygrana należy do nich, ale zawdzięczają ją zarówno treningom, jak i dobrze zaplanowanej strategii.

Przygotowując się do wejścia na rynek lub dokonując zmian w obecnej strategii, najczęściej podejmuje się decyzje, od których zależy sukces lub porażka firmy. Od strony marketingowej decyzje te dotyczą sposobów dotarcia do Klientów, prezentacji oferty, wyboru kanałów sprzedaży czy form reklamy. BONLAO pomoże Państwu dokonać wyboru i zwiększyć obecne wyniki.

Zapraszamy do udziału w indywidualnej konsultacji marketingowej, w celu odkrycia najskuteczniejszej strategii rynkowej Państwa firmy.

2 godziny dla Twojego biznesu

Konsultacja marketingowa trwa przeciętnie od 2 do 3 godz. W tym czasie poruszymy z Państwem tematykę aktualnej sytuacji marketingowej. Zasugerujemy możliwe rozwiązania i przedstawimy przykłady, jak w podobnych sytuacjach radziły sobie inne firmy odnoszące sukcesy w swoich branżach (studium przypadku).

Sugerowane tematy:

  • wejście na rynek (nowa firma),
  • walka z konkurencją,
  • wprowadzenie nowego produktu lub usługi,
  • zmiany w wizerunku,
  • zwiększenie sprzedaży,
  • bądź inny, dowolnie dobrany temat.

Konsultacja będzie miała charakter prezentacji połączonej z dyskusją i burzą mózgów.

Zgłoszenie do konsultacji

Konsultacja może odbyć się u nas lub u Państwa. Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie lub wybranych lokalizacji w innych miastach (lista w formularzu zgłoszeniowym poniżej). Przed spotkaniem ustalimy z Państwem temat, zakres materiału oraz pozostałe szczegóły.

Prosimy wypełnić poniższy formularz w celu zgłoszenia swojej firmy do konsultacji. Na wskazany adres e-mail prześlemy potwierdzenie zgłoszenia.

Miejsce konsultacji:

Temat:

Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań

 (22) 295 11 00

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pn. do pt w godz. 8:00 – 16:00